Co robimy?

Nasza oferta

Nasza firma oferuje bogaty zakres usług internetowych. Poniżej opisane są tylko niektóre z wykonywanych przez nas czynności, jeżeli mają Państwo inne zlecenia związane z internetem, prosimy o kontakt.

shopping_cart

Sklepy Internetowe

Oferujemy usługi projektowania, modyfikacji oraz zarządzania sklepem internetowym.

important_devices

Strony WWW

Wykonujemy strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie.

web

Szablony

Przygotowujemy także szablony na życzenie klienta, zgodne z panującymi najnowszymi standardami.

trending_up

Pozycjonowanie

Zwiększ ilość odwiedzin na swojej stronie dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

share

Reklama

Skuteczne reklamy w Google Adwords oraz kampanie reklamowe na Facebook.

build

Naprawa / Optymalizacja

Wiele stron internetowych posiada błędy funkcjonalne lub graficzne, które psują wrażenie odwiedzających je użytkowników.

Sklepy internetowe

Projektujemy piękne, dedykowane sklepy internetowe wspierające realizację celów biznesowych.

Tworząc nasze projekty najpierw staramy się poznać potrzeby klienta, branżę którą się zajmuje oraz, co najważniejsze, grupę docelową do której będzie kierowana oferta.

Indywidualne podejście jest niezbędnym warunkiem, aby dobrze przygotowany sklep internetowy spełnił swoje najważniejsze zadanie: zaczął przynosić wymierne korzyści jego właścicielowi.

Sklepy posiadają indywidualną grafikę dostosowaną do branży sklepu i oczekiwań Klienta. Projekt graficzny sklepu jest konsultowany z Państwem aż do momentu pełnej satysfakcji.

Oprogramowanie PrestaShop to narzędzie pracy przystosowane dla firm zarówno z małym, jak i z dużym asortymentem produktów. Posiada wszelkie niezbędne funkcje, które musi posiadać sklep internetowy, by skutecznie pełnić swoją rolę. Ponadto, wiele dodatkowych opcji sprawi, że bez względu na branżę Twojego przedsiębiorstwa, sklep internetowy będzie przystosowany do Twoich potrzeb i preferencji.

Zapytaj o ofertę

Dobra strona internetowa musi być przede wszystkim skuteczna - a więc nie tylko dobrze się prezentować ale, co najważniejsze - przynosić jej właścicielowi wymierne zyski.. Tak przygotujemy witrynę aby zarówno jej treść, nawigacja jak i grafika była idealnie dopasowana do profilu Twojej działalności oraz preferencji potencjalnych klientów.

Strona wizytówka

Za pomocą wizytówki w prosty i atrakcyjny sposób przedstawisz swoją firmę i ofertę. To tańsze i skuteczne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które dysponują mniejszym budżetem i nie potrzebują częstych edycji strony.

System CMS

CMS umożliwia Ci dokonywanie zmian na stronie w łatwy sposób. Dzięki panelowi administracyjnemu w dowolnej chwili samodzielnie zmienisz swoje zdjęcia, dodasz ofertę, przedstawisz najnowsze projekty oraz doradzisz klientom na firmowym blogu.

Nasza agencja tworzy strony internetowe na otwartym oprogramowaniu WordPress, dzięki czemu mają one wszystko, czego tylko może potrzebować nowoczesne przedsiębiorstwo.

System WordPress to jedno z najlepszych oprogramowań CMS udostępnionych na rynku. Wielu programistów rozwija i kontroluje ten system, dlatego mamy pewność, że jest sprawdzony i skuteczny. Znamy go od lat, wiemy czego możemy oczekiwać i bez wahania polecamy go naszym klientom.

Zapytaj o ofertę

Szablony

Profesjonalna strona internetowa powinna wyróżniać się także oryginalnym stylem. Zadbaj o to aby Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji. Zaskocz swoich klientów przyjemnym dla oka i łatwym w obsłudze interfejsem.

Zajmujemy się tworzeniem szablonów dla stron www, sklepów internetowych oraz serwisów aukcyjnych takich jak np. Ebay.

Twoja firma może prezentować się w unikalnym stylu na wielu platformach internetowych.

Zapytaj o ofertę

Naprawa błędów

Niejednokrotnie bywa tak, że firma, która wykonała stronę internetową, w późniejszym czasie, z różnych powodów odcina się od klienta i nie chce wykonywać nawet najdrobniejszych napraw i poprawek na stronie. Czasami takie modyfikacje są też uniemożliwione z uwagi na to, że firma przestała istnieć. Zdarzają się też sytuacje w których firma odpowiedzialna za stworzenie strony, żąda ogromnych kwot za przeprowadzenie nawet najdrobniejszych, dodatkowych prac na stronie internetowej.

Oferujemy wykonanie napraw i drobnych modyfikacji na stronie internetowej, systemie zarządzania treścią lub sklepie internetowym, niezależnie od tego kto był jej autorem.

Optymalizacja

Jeżeli Twoja strona internetowa już na pierwszy rzut oka wczytuje się zbyt wolno, co objawia się tym, że jej poszczególne elementy ładują się w dużych odstępach czasowych, szczególnie grafiki i zdjęcia pojawiają się jako ostatnie i z dużym opóźnieniem, to znaczy, że Twoja witryna została nieumiejętnie wykonana i wymaga optymalizacji.

Strony które ładują się wolno mają niższą pozycję w wynikach wyszukiwania oraz większy współczynnik odrzuceń.

Dzięki naszym usługą Twoja strona może ładować się znacznie szybciej, co pozytywnie wpłynie na wrażenie odwiedzających ją użytkowników.

Zapytaj o ofertę

SEO

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach to nie tylko pusty prestiż. To realny wzrost zainteresowań Twoją stroną, który bezpośrednio przekłada się na zwiększenie liczby klientów. Nawet najlepiej wykonana strona z doskonale przygotowaną ofertą nic nie da, jeśli użytkownicy nie będą w stanie jej odnaleźć. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu na stronę nie trafiają przypadkowe osoby, a wyłącznie takie, które są zainteresowane konkretnie naszą ofertą.

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie SEO czyli optymalizacji strony, portalu, sklepu dla wyszukiwarek Google oraz Bing.

Naszym Klientom gwarantujemy, że wdrożenia, których jesteśmy autorami, są wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami SEO.

Zapytaj o ofertę

AdWords

Google jest obecnie najczęściej wybieraną wyszukiwarką wśród polskich użytkowników, jej udział w rynku szacuje się na ponad 92%! Gwarantuje to dotarcie do najszerszej grupy klientów w internecie.

Za pomocą kampanii AdWords można prowadzić bardzo szerokie działania zarówno w sieci wyszukiwania, jak i sieci reklamowej. Linki sponsorowane to reklamy, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania zgodnie ze zdefiniowanymi słowami kluczowymi. W formie kilku wersowej reklamy tekstowej widoczne są na samej górze listy lub z boku po prawej stronie.

Nasza firma oferuje kompleksowe i efektywne prowadzenie kampanii reklamowej AdWords.

Social Media

Popularność serwisów społecznościowych sprawiła, że stały się one doskonałym narzędziem marketingowym oraz świetnymi platformami do interakcji z potencjalnymi klientami. Zwykła reklama mówi wprost do klienta, uderza go mnóstwem informacji, nie pozostawiając miejsca na pytania. Social media zaś są miejscem dialogu. Zarówno, kiedy klienci są zadowoleni z Twojego produktu, jak i wtedy, gdy pojawiają się pytania i wątpliwości.

Oferujemy tworzenie skutecznych kampani reklamowych, które zwiększą rozpoznawalność Twojej firmy w internecie.

Zapytaj o ofertę

666-722-288

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

Loading...